fryzury zima
ciekawostki porady uroda usługi

Fryzury na zimę 2015

Tak jak w każdej dziedzinie, i we fryzjerstwie panują sezonowe trendy. Najlepsi styliści już jakiś czas temu przedstawili fryzury, które będą modne w zimowej porze 2015 roku. Tym razem hitem będą lekkie, zwiewne włosy, ułożone jakby od niechcenia.

Koniec z misternie ułożonymi włosami, korzystaniem z lokówki czy prostownicy. Nie oznacza to jednak, że włosów nie powinniśmy modelować wcale. Najlepszy fryzjer w Warszawie jasno podkreśla, że w tym sezonie warto nabyć karbownicę i traktować nią pojedyncze pasma włosów. Tak wystylizowane włosy nadają się idealnie na szaloną imprezę, wizytę na domowej uroczystości a nawet standardowy dzień w pracy.

Wielu stylistów podkreśla jednak, że to nadal zupełnie gładkie włosy będą wiodły prym w tym sezonie. Wystarczy dokładnie je rozczesać, rozpuścić i lekko polakierować. Jeśli zaś nieujarzmione kosmyki dają nam poczucie dyskomfortu przy wykonywaniu codziennych czynności to włosy możemy złapać w gładki kucyk – końskie ogony chyba nigdy nie przestaną być modne a zimową porą roku niech ich ozdobą będzie efektowna gumka czy dekoracyjna spinka.

Pamiętajmy, by zadbać o ich należytą pielęgnację. Włosy są nieco zniszczone i przesuszone po upalnym lecie i działaniu promieni słonecznych a i zima nie będzie działać na nie korzystnie – silne podmuchy wiatru i minusowe temperatury mogą je jeszcze bardziej osłabiać. Polecamy specjalne maski odżywcze, z których można korzystać w salonach fryzjerskich wraz z dodatkową sauną na włosy. Taki zabieg sprawi, że dobroczynne składniki maski będą jeszcze lepiej wchłaniane w strukturę włosa. Najmodniejsze włosy to bezsprzecznie te, które są mocne i lśniące, po prostu zdrowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *